Colruyt Laagste Prijzen

  • Ons team van CLP arbeiders
    • Hoofdcoördinatoren : Andy en Pascal
    • Mandatarissen
Andy Van Cotthem

Andy Van Cotthem

Hoofdcoördinator
Stephane Walravens

Stephane Walravens

Personeel Ollignies
Stéphane Boucq

Stéphane Boucq

Personeel Dassenveld
Pascal Goffaux

Pascal Goffaux

Personeel Dassenveld
Nana Kofi Asiedu Gyimako

Nana Kofi Asiedu Gyimako

Personeel Infrastr&automation
Michaël Samain

Michaël Samain

Personeel Nonfood
Melissa Agozzino

Melissa Agozzino

Personeel T&I
Mehdi Leeuw

Mehdi Leeuw

Personeel Ghislenghien
Marc Marlier

Marc Marlier

Personeel Dassenveld
Kevin Drabben

Kevin Drabben

Personeel Dassenveld
Kevin Criquillion

Kevin Criquillion

Personeel Ollignies
Kelly Schellens

Kelly Schellens

Personeel Verse Producten Verpakking
Joseph Ngandu Omatuku

Joseph Ngandu Omatuku

Personeel T&I
Jonny Pulido-Regidor

Jonny Pulido-Regidor

Personeel Nonfood
Johan Schots

Johan Schots

Personeel Versnijding
Hicham Jibet

Hicham Jibet

Personeel Dassenveld
Claver Bazishaka

Claver Bazishaka

Personeel Dassenveld
Dimitry Debruyn

Dimitry Debruyn

Personeel Ollignies
Gregory Bertling

Gregory Bertling

Personeel DC online
Guy Yalho

Guy Yalho

Personeel Ghislenghien
Ariane Mandane

Ariane Mandane

Personeel Gids
Bryan Legrand

Bryan Legrand

Personeel Dassenveld
Charity Hoogstoel

Charity Hoogstoel

Personeel Dassenveld
Chris Boschmans

Chris Boschmans

Personeel Dassenveld
Alain D’Hoker

Alain D’Hoker

Personeel Patrimonium PS
Alexandre Urbain

Alexandre Urbain

Personeel Dassenveld
Alexandre Van Bel

Alexandre Van Bel

Personeel Ghislenghien
Yvan Stephanovic

Yvan Stephanovic

Yvan Stephanovic (8RL2)
  • Ons team van CLP Bedienden
    • Hoofdcoördinatoren : Jan Piedro en Anders
    • Mandatarissen
Piedro Vandersteene

Piedro Vandersteene

Hoofdcoördinator en backup Jan/Piedro Anders
Jan Thienpont De Coster

Jan Thienpont De Coster

Voorzitter
Anders Verhamme

Anders Verhamme

Hoofdcoördinator en backup Jan/Piedro Anders
Bennoit Goossens

Bennoit Goossens

Benoit Goossens (VRR4)
Annick Bostoen

Annick Bostoen

Annick Bostoen (WX08)
Anna Winnelinckx

Anna Winnelinckx

Personeel Post Express
Ann Maes

Ann Maes

Ann Maes (TL47)
An Vanvlasselaer

An Vanvlasselaer

An Vanvlasselaer (L847)
Alexis Adriaenssens

Alexis Adriaenssens

Alexis Adriaenssens (FPQ2
Felien Loyaerts

Felien Loyaerts

Felien Loyaerts (1PWN)
Eddy Janssens

Eddy Janssens

Eddy Janssens (K000)
Dorian Bourguignon

Dorian Bourguignon

Dorian Bourguignon (6IQ6)
Dirk Dillen

Dirk Dillen

Dirk Dillen (PC16)
Christa Dermez

Christa Dermez

Christa Dermez (3370)
Christelle Hosse

Christelle Hosse

Christelle Hosse 1 (CQ83)
Dave Van Trier

Dave Van Trier

Dave Van Trier (K198)
Dirk Bessemans

Dirk Bessemans

Dirk Bessemans (M315)
Carine De Pauw

Carine De Pauw

Carine De Pauw (NLF7)
Cedric Henen

Cedric Henen

Cedric Henen (W698)
Charity Hoogstoel

Charity Hoogstoel

Charity Hoogstoel (MGG7)
Johan Sermon

Johan Sermon

Johan Sermon 7784
Jens Vander Putten

Jens Vander Putten

Jens Vander Putten (LE61)
Jean-Marie Bourguignon

Jean-Marie Bourguignon

Jean-Marie Bourguignon (D586)
Jean-Marc Camerman

Jean-Marc Camerman

Jean-Marc Camerman (8264)
Jan Leconte

Jan Leconte

Jan Leconte (1789)
Igor Degroote

Igor Degroote

Igor Degroote (9763)
Idonie Vandenbogaerde

Idonie Vandenbogaerde

Idonie Vandenbogaerde (Q742)
Guillaume Brynaert

Guillaume Brynaert

Guillaume Brynaert (3XI0)
Giuseppe Spadaro

Giuseppe Spadaro

Giuseppe-Spadaro (7755)
Yves De Decker

Yves De Decker

Yves De Decker (F177)
Xavier Petit

Xavier Petit

Xavier Petit (RMV3)
Wim Van Bogaert

Wim Van Bogaert

Wim Van Bogaert (L133)
Wim Coppens

Wim Coppens

Wim Coppens (1714)
Tine Van den Broecke

Tine Van den Broecke

Tine Van den Broecke (DWH4)

T@I CLP

Tony Hemeleers

Tony Hemeleers

Tony Hemeleers (7855)
Valentin Goffaux

Valentin Goffaux

Valentin Goffaux (3A25)
Vincent Henrion

Vincent Henrion

Vincent Henrion (WPQ1)
Stephanie Gautier

Stephanie Gautier

Stephanie Gautier (DLK7)
Sylvie Cavrot

Sylvie Cavrot

Sylvie Cavrot (Q922)
Tatjana De Vuyst

Tatjana De Vuyst

Tatjana De Vuyst (1M86)
Ruben Verbeken

Ruben Verbeken

Ruben Verbeken (1RFW)
Sonia Heye

Sonia Heye

Sonia Heye (L990)
Stacy Decoster

Stacy Decoster

Stacy Decoster (GX79)
Stephan Gicart

Stephan Gicart

Stephan Gicart (G093)
Philippe Savary

Philippe Savary

Philippe Savary (C439)
Philippe Wittevrongel

Philippe Wittevrongel

Philippe Wittevrongel (8381)
Ronald Duart

Ronald Duart

Ronald Duart (HVQ1)
Rosita Spitaels

Rosita Spitaels

Rosita Spitaels (V531)
Marleen Van Oudenhove

Marleen Van Oudenhove

Marleen Van Oudenhove (XTT1)
Natacha Leys

Natacha Leys

Natacha Leys (L414)
Nicoline De Coensel

Nicoline De Coensel

Nicoline De Coensel (20CD)
Olivier Wolters

Olivier Wolters

Olivier Wolters (E034)
Luc Moers

Luc Moers

Luc Moers (V377)
Luc Thonard

Luc Thonard

Luc Thonard (1748)
Lucas Marcacci

Lucas Marcacci

Lucas Marcacci (2X07)
Marc Vandervorst

Marc Vandervorst

Marc Vandervorst (NFF2)
Jurgen Vandenneucker

Jurgen Vandenneucker

Jurgen Vandenneucker (4471)1
Kenny Vranckx

Kenny Vranckx

Kenny Vranckx (KNC6)
Kobe Sanctobin

Kobe Sanctobin

Kobe Sanctobin (YN24)
Luc Moers

Luc Moers

Luc Moers (V377)
Jonathan Vallois

Jonathan Vallois

Jonathan Vallois (QC10)
Jos Juwet

Jos Juwet

Jos Juwet (1558)